Kapitan Andreevo - Kapikule (BG - TR) E 80; Lesovo- Hamza beyli (BG- TR) Lesovo- Hamza beyli (BG- TR) Bulgaria Hungary Slovakia Poland Lithuania Slovenia Romania Greece ipsala - kapiu (TR - GR) Gyueschevo - Deve Bair (BG - FYROM) E 871 Kalotina - Gradina (BG - YU) Stamora- Moravita (YU- RO) Tompa (Hungary)- Keiebija(Serbia) Dobovec(Slovenia)- Lupinjak(Croatia) Albita-Leuseni (RO-MD) E 581 Sculeni-Sculeni (RO-MD) E 583 / E 58 Sighetul- Marmatiei (RO- UA) Zohony-Csod (Hungary - Ukraine) Velke Slemence (Slovakia)- Mali selmenci(Ukraine) Medika (Poland)- Mostyska (Ukraine) Terespol (Poland) - Brest (Belarus) Gudelia (Litva)- Adutiškis (Belarus) Braniewo-Mamonovo (Poland - Russia)
Haberler
İrtibat

Gümrük Komisyonculuğu ve depolama

Transit Departmanı

Kapitan Andreevo Ofisi

Lesovo dış Ofis

Lesovo Ofisi - Gümrük<

Kalotina Ofis

Serbest bölge Ruse Ofisi

Gurkovo Ofisi

Sırbistan Ofisi

24 saat hizmetinize açık hatlarımız ve yardım koordinatörlerimiz


Gümrük Komisyonculuğu ve depolama

Светлин Таушанов
6500 Svilengrad
Assen Iliev sok No 1 , Kap. Petko Voivoda mah.
Faks: +359 (0) 379 734 49
Cep: +359 (0) 888944734
e-posta: svetlin@midland-bg.com

Transit Departmanı

6500 Svilengrad
Assen Iliev sok No 1 , Kap. Petko Voivoda mah.
Faks: +359 (0) 379 734 49
Cep: +359 (0) 888944734
e-posta: transit@midland-bg.com


Kapitan Andreevo Ofisi

Cep:. +359(0)879 575004
+359(0) 0879 575003
Tel./Fax: +359 379 71469
e-posta:info@midlandinterspred.com

Lesovo dış Ofis

Cep+359(0) 878 459154
Tel./ Fax: +35947888244
E- mail: lesovo@midland-bg.com

Lesovo Ofisi - Gümrük

Cep+359(0) 879 575006
Tel./ Fax: +35947888244
E- mail: lesovo2@midland-bg.com

Kalotina Ofis

Cep: +359 878 459 844
Tel: +359 717 4 22 88
e-posta: kalotina@euroagent.bg

Serbest bölge Ruse Ofisi

Cep: +359(0)879575008
e-posta: ruse@midland-bg.com

Gurkovo Ofisi

Cep: +359(0)878458012
e-posta: gurkovo@midland-bg.com

Sırbistan Ofisi

Tel.: +381(0)6316 17739
e-posta: serbia@midland-bg.com

24 saat hizmetinize açık hatlarımız ve yardım koordinatörlerimiz
Cep: +359(0)878459610 Kostadin Küçükov
Cep: +359(0885132237 İncilya İsmailova
Cep: +359(0)878482705 Ayten
Tel: +359 88 894 4734   +90 533 812 0000 Şubeler: Kap. Andreevo, Lesovo, Ruse, Turkey